Vítám Vás na mé stránce. Budu ráda za komentáře. Přidejte se i na facebooku zde

Říjen 2010

Soutěž o autogram Lucie Bílé

23. října 2010 v 13:09 | Zuzka |  Všechno možné
Soutěž  o autogram Lucky Bílé!

Soutěž trvá od 23. 10.2010 do 30. 10.2010
Soutěže se smí účastnit všichni občané České a Sloveské republiky.

Principem soutěže je odpovědět na uvedenou otázku a poslat ji na e-mail normita12@seznam.cz s předmětem: Lucie Bílá

Autogram získá jeden sotěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: V jakém roce se Lucie Bílá narodila?

c
Přeji hodně štěstí!

Prodávám plakáty

11. října 2010 v 12:27 | Zuzka |  Všechno možné
Dobrý den všem,

htěla bych říci, že prodávám plakáty. Mám jich doopravdy hodně. Je jich čím dál víc. Byla bych ráda, kdyby jste si nějaký koupily. Za 14 dní jedeme se školou na výlet a já bych ráda měla na cestu nějaké kapesné....Jinak tam jsou třeba plakáty jako Tom Cruise, Christina Aquilera, Ricky Martin  a mnoho dalších.
Stačí kliknout sem. Svůj zájem můžete psátna e-mail normita12@seznam.cz nebo rovnou sem do komentářů.

Děkuji moc.
Zuzka

Angela Oberer

8. října 2010 v 18:30 Zahraniční herečky
Angela Oberer

h

Ali Amiri

8. října 2010 v 18:29 | Zuzka |  ČR zpěváci
Ali Amiri. Tento podpis mi přišel velice brzy.

ali amiri

Dnešní den

6. října 2010 v 20:29 Deník
Ahoj,
tak dneska jsem psala test  z němčiny. Přesně slovíčka. Celkem jsem to zvládla. Dneska jsem šla poprvné na kurz aerobiku/stepaerobiku. Bylo to skvělý. Šla jsem s kamarádkou, které si moc vážím. Nasmáli jsme se. Aerobik byl super, ale ze začátku mi to moc nešlo. Jinak stepaerobik je normální aerobik akorát se používají takové bedny na kterých se svičí. Já se musím jít umýt, jsem unavená.
Mějte se.
Zuzka

Nevím, kam dřív skočit

4. října 2010 v 20:09 Deník
Ahoj všem,

dneska je teprve 4.10. 2010. To to ale pomalu letí, co? No já vůbec nevím, kde mi hlava stojí. Ve škole toho po nás chtějí hrozně moc. Zrovna zítra píšeme ze ZSV a paní učitelka (mám ji však hrozně ráda) nám dala na zítra testík. Máme bohužel ZSV dva dny po sobě. Jinak ve čtvrtek píšeme velkej test z biologie a dějepisu. Navíc máme nový rozvrh a holky mají dvě volné, ale máme do 4. Ve středu budu začínat s aerobikem/stepaerobikem. Budu chodit s mojí kamarádkou, která bydlí ve stejný vesnici jako já. Hloupé je, že ty kurzy začínají až v 7 večer a dobré je, že to mám v místě. Bohužel břišní tance už asi nebudou, to mě moc mrzí. Ale já tancuji pořád doma a pořád se zlepšuji. Třeba dneska jsem se poprvné hodně prohla. Takhle jsem se neprohla ještě nikdy, takže úspěch:-) Mám radost.
Co se týká autogramů, tak jsem je sem dneska zrovna chtěla dát, ale měla jsem vybité baterky do foťáku a když jsem je nabiila, tak se mi hodně zasekl pc. Takže je sem bohužel nemohu dát. Jinak abyste tak věděli co mi tak přišlo: Ali Amiri, Karel Gott, Angela Oberer, Eva a Vašek, Lucie Křížková a další.
Jsem ráda, že ikdyž momentálně nepřidávám autogramy sem chodíte a píšete mi komentáře. Ikdyž na ně někdy neodpovídám, určitě je vždy přečtu!
Mějte se moc fajn a dál navštěvujte můj blog. Jste super!!!

Vaše Zuzka